Ідеальний овоч на все літо: чим корисний кабачок?

Кабачки малокалорійні, містять багато вітамінів і благотворно впливають на травну систему.

Кабачки

Є багато овочів, які користуються більшою популярністю, ніж кабачки – багато господинь незаслужено обходять їх стороною. Але насправді кабачки дуже корисні і прості в приготуванні. Вони починають визрівати вже в травні, сезон триває до кінця вересня, але зібраний урожай можна зберігати кілька місяців. Крім того, кабачки прекрасно підходять для домашньої консервації.

Кабачки містять дуже багато води, в ста грамах цього овоча близько 20 ккал. Зелені плоди дуже багаті вітаміном С, а по мірі пожовтіння в них утворюється вітамін А. В кабачках дуже багато калію і фолієвої кислоти.

Так як кабачки дуже гарні для травної системи, їх рекомендують давати малюкам для овочевого прикорму. Кабачок не подразнює слизову травного тракту, містить необхідну для кишечника клітковину, допомагає запобігти різкі скачки рівня цукру в крові.

Готувати кабачок можна абсолютно різними способами – він хороший, як в сирому, так і в приготованому вигляді. Найкраще тушкувати кабачки, запікати або обсмажувати на грилі з мінімальною кількістю олії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *