Як харчуватися правильно, не приносячи шкоди своєму організму

Культ здорового харчування вже багатьом набив оскому, але від цього він не став менш актуальним! Всі ми прекрасно розуміємо, що здорове харчування відіграє величезну роль в нашому житті, і треба, як можна частіше дотримуватися основних принципів здорового харчування!

Здорове харчування

Принципи здорового харчування

1. Їсти треба тільки тоді, коли Ви відчуєте, що голодні, і ніяк інакше! Це дозволить уникнути перекусів, переїдання і дасть можливість оцінити, чи достатньо Ви вже з’їли.

2. Їсти треба тільки в положенні сидячи. І справа навіть не в тому, що в положенні лежачи можна вдавитися, а на бігу, їсти взагалі категорично шкідливо (хоча і це все важливо), а тому, що треба враховувати і моральний стан. Ви повинні бути спокійними і налаштовані на їжу.

3. Пам’ятайте, що їжу треба дуже ретельно пережовувати (бажано 33 рази) і ковтати її маленькими порціями – це дуже хороший обманний хід для шлунка, так Ви швидше наїстеся і не переїсте, а зайва їжа не відкладеться на боках і животі. А ще це дуже хороша боротьба з токсинами.

4. За столом треба думати тільки про їжу, а не читати книгу або дивитися телевізор, інакше під час їжі Ви і самі не помітете, як і що з’їли.

5. В одну з основ здорового харчування входить і те, що перерва між прийомами їжі повинна становити мінімум 4 години, в іншому випадку їжа просто не встигне перетравитися.

6. За один прийом їжі не можна їсти більше чотирьох страв.

7. Не можна пити воду під час прийому їжі (під водою мається на увазі будь-яка рідина, якої ми зазвичай запиваємо їжу), інакше це може розвинути виразку шлунка. Краще попити хвилин через 5-10 після того, як Ви все з’їли.

8. Найбільша кількість їжі треба вживати під час обіду – це не тому, що вранці їсти не хочеться, а ввечері наїдатися перед сном шкідливо, а тому, що саме так можна не порушити обмін речовин.

Якщо дотримуватися всіх цих основ здорового харчування, то можна не турбуватися про правильну роботу шлунка і травлення. Ці не складні пункти і їх виконання, принесуть тільки лише одну користь для вашого організму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *