Як схуднути і зберегти вагу: п’ять перевірених способів від ендокринолога

Про п’ять ефективних способів контролю ваги розповіла в своєму Instagram лікар-ендокринолог Катерина Янг.

Схуднення

По-перше, щоранку потрібно починати з однієї-двох склянок теплої або приємно гарячої води. Між прийомами їжі потрібно пити невеликими ковтками кульбабовий чай або настій шипшини. Це є відмінним способом налагодити перистальтику кишечника, жовчовідтік і зменшити набряклість.

По-друге, в кожному основному прийомі їжі повинні бути присутніми свіжі овочі, зелень, а також білки — м’ясо, риба або птиця. Газовану воду, соки і компоти з цукром потрібно виключити з раціону.

По-третє, необхідно виконувати фізичні вправи хоча б 20-45 хвилин в день.

– Фізичне навантаження допомагає глюкозі потрапити в клітини без участі інсуліну і підвищення його рівня. Це означає, що вага буде знижуватися швидше — зазначила лікар.

По-четверте, потрібно спати не менше восьми годин. Якщо ви засинаєте до півночі – це величезний плюс.

– Таким чином, ви встигнете зловити пік вироблення мелатоніну і підтримайте в нормі кортизол. Якщо засипати глибоко за північ, то це загрожує переїданням на наступний день, причому від 150 кілокалорій за кожну годину неспання після півночі, — підкреслила експертка.

По-п’яте, потрібно вміти розслаблятися.

– Практикуйте техніки розслаблення. Від п’яти хвилин на день для активації парасимпатичної системи. Саме вона наводить порядок в організмі після стресу, знижує тривогу, нормалізує травлення, рівень глюкози в крові і сон, — резюмувала медикиня.

Вода, правильне харчування, фізнавантаження, здоровий сон, розслаблення — все це стане гарантією стрункої фігури.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *