Як полегшити головний біль: 5 корисних порад

Головний біль – одна з найчастіших проблем з самопочуттям. Кожен 20 дорослий, якщо вірити статистиці, страждає від хронічного головного болю, що виникає практично щодня. В такому випадку терпіти не варіант. Необхідно діяти: записатися до лікаря і з’ясувати причини постійного головного болю.

Якщо ви вже знаєте, чому виникає головний біль, але не завжди можете впоратися з ним, то ця стаття створена спеціально для вас. Як полегшити головний біль, розповідаємо в нашому матеріалі.

Порада №1: помірні навантаження

Помірні фізичні навантаження можуть поліпшити самопочуття, в тому числі позбавити людину від неприємного головного болю. Лікарі запевняють, що півгодини ходьби в день, їзди на велосипеді або інших подібних вправ сприятливо позначаться на стані голови. При цьому медики не можуть пояснити, як саме навантаження впливають на полегшення головного болю. Вважається, що завдяки цьому зменшується стрес – а це визнана і досить часта причина головного болю. У мозку підвищується синтез ендорфінів, що і призводить до поліпшення самопочуття.

Треба зауважити, що від фізичних навантажень є й інша користь. Вони здатні запобігти різні хронічні захворювання, в тому числі діабет, серцево-судинні хвороби. Вони, між іншим, теж пов’язані з виникненням головного болю.

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *