Як позбутися від ранньої сивини без фарби для волосся

Як розповіла лікар-трихолог Ольга Кохас боротися з сивиною, висмикуючи окремі волоски, не має сенсу. Однак можна спробувати науковий метод.

Сивина

– Якщо процес посивіння пішов, то він буде поступовим або досить агресивним при стресових ситуаціях. Стрес впливає на спазм судин, через який порушується кровообіг, і клітини перестають правильно функціонувати, – зазначила експертка.

За її словами, найбільш схильні до стресу люди якраз і мають симптом раннього посивіння волосся. З урахуванням того, що сучасне життя сповнене стресів, не дивно, що люди стали рано сивіти.

Проте, є засоби, які дозволяють призупинити процес посивіння або хоча б уповільнити, але діють вони тільки в певних випадках. За словами фахівця, на тлі нестачі заліза в організмі знижується кількість міді, яка сприяє роботі клітин з вироблення пігментів.

– Можна провести профілактику посивіння волосся, якщо використовувати лосьйони для росту волосся з вмістом міді. Коли люди починають їх використовувати, тобто побічний ефект, який полягає в тому, що процес посивіння знижується, – розповіла Кохас.

Вона підкреслила, що цей спосіб від допоможе тільки в тому випадку, якщо причина посивіння полягає в нестачі міді в організмі.

Раніше американські вчені виявили зв’язок генів, що відповідають за колір волосся, з генами, контролюючими імунну систему організму. За їх словами, ген MITF, пов’язаний з регуляцією рівня інтерферонів, що протистоять бактеріям і вірусам, знижує їх кількість в клітинах-меланоцитах. Це, в свою чергу, призводить до посивіння волосся.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *