Як не заразиться на коронавірус при поїздці в громадському транспорті

У всіх великих містах України і світу вводяться обмежувальні заходи на переміщення жителів у зв’язку з поширенням нового типу коронавірусу. Українців попереджають, що без потреби з дому виходити не потрібно. Але, якщо є необхідність покинути житло і дістатися до певного місця за допомогою громадського транспорту, то необхідно підійти до цього з усією відповідальністю.

дезінфекція в громадському транспорті

Громадський транспорт не дарма вважається найнебезпечнішим місцем під час складних епідеміологічних ситуацій. Це обумовлено тим, що в ньому накопичується велика кількість людей на маленькій площі. Вірусологи стверджують, що один пчих інфікованого без медичної маски здатний заразити більш ніж 150 осіб, якщо вони знаходяться на одній зупинці. І це в умовах відкритого повітря, що тут говорити про закрите повітряне середовище.

Перша рекомендація медиків – звести до мінімуму торкання з поверхнями, оскільки вони надовго можуть затримувати небезпечні бактерії. Друга порада – звернути увагу на гроші. Саме через купюри може відбуватися зараження, оскільки папір також може затримувати мікроорганізми.

Відразу після поїздки в громадському транспорті необхідно помити руки або обробити їх антисептиком. Чіпати обличчя руками категорично заборонено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *