Як не заразитися від хворого на коронавірус члена сім’ї, розповіли медики

Центри з контролю і профілактики захворювань дали рекомендації, як не заразитися від хворого на коронавірус члена сім’ї. Одним із заходів є використання одноразових рукавичок при торканні речей хворого.

Коронавірус – це пандемія, що вимагає безлічі різних заходів охорони здоров’я в усьому світі, і людям настійно рекомендується тримати руки в чистоті, а також дотримуватися гігієни, зберігаючи свої особисті речі в чистоті. Вважається, що хоча COVID-19 поширюється через дихальні краплі, він може залишатися життєздатним на поверхнях протягом декількох годин.

Коли заражена людина знаходиться вдома, слід зменшити частоту прибирання її спальні, що пояснюється зниженим контактуванням з нею.

Важливо, щоб хворий ніяким чином не взаємодіяв зі здоровими членами вдома. Що стосується обробки місця, де знаходиться хворий, перш за все потрібно надіти маску і одноразові рукавички, далі очищати поверхні з милом або миючим засобом і водою перед дезінфекцією, потім вже йде обробка спиртовими розчинами з вмістом основного компонента не менше 70%. З килимів і аналогічних м’яких поверхонь спочатку необхідно видалити всі видимі сторонні частинки, потім використовувати відповідні чистячі засоби.

У всьому будинку важливо мити столи, стільці, дверні ручки і вимикачі світла, змішувачі, раковини і т.д. не варто забувати про рукавички і під час прання речей хворого. Ключове правило: тримати руки подалі від обличчя і ретельно мити їх з милом і водою.

Фахівці нагадали, що дезінфекція передбачає використання хімічних речовин. Вона повинна робитися після неагресивного очищення, що значно знижує ризик поширення інфекції, тому цей етап обробки має життєво важливе значення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *