Як зрозуміти, що у вашому організмі є паразити

Ми звикли вважати своє тіло своєю власністю і буває неприємно дізнатися, що в ньому оселилися незвані гості. Глисти у людини – один з найбільш частих прикладів такого непроханого «сусідства». Паразити оточують нас практично скрізь і можуть потрапити в організм за лічені хвилини. Наприклад, після того, як ви погладите собаку, кота або вживаєте в їжу немиті фрукти і овочі.

Паразити

Найголовніша небезпека полягає в тому, що ознаки зараження проявляються не відразу, а в той момент, коли вони виявляються, організму вже завдано серйозної шкоди. Фахівці стверджують, що є ознаки, які говорять про те, що в організмі людини оселився паразит.

Раптовий кишковий розлад

Цей симптом може турбувати постійно або проявлятися періодично. Його виникнення пояснюють тим, що організм отруюється токсинами від паразитів. Як правило, воно супроводжується підвищеним газоутворенням і розкладом внизу живота.

Зниження імунітету

Те, що виробляють глисти, що знаходяться в організмі, знижує імунітет людини. Це піддає його частим алергічним реакціям і застудам. Також послаблюються захисні сили організму. Це провокує збудження і подальше зараження іншими інфекціями.

Прояви на шкірі

Придивіться до своєї шкіри. Якщо на ній є нехарактерні для вас шкірні висипання, це може свідчити про зараження паразитами. До ознак відносять дерматит, кропив’янку, екзему, вугрі та інші шкірні захворювання.

М’язові і суглобові болі

Паразити можуть проникати не тільки в шлунок, кишечник і органи травної системи. Часто вони продовжують існувати в тілі людини в суглобових сумках і м’язах. Саме тому у людини, зараженого паразитами, проявляються болі і набряки по всьому тілу.

Причини глистів у людини

Збірна назва для захворювань, викликаних глистами, – гельмінтоз. Він виникає, коли в людський організм потрапляють личинки або яйця глистів. Це може статися з таких причин:

  • людина не дотримується елементарних правил гігієни: чи не миє руки після прогулянки по вулиці, після відвідування гостей або після туалету, що не споліскує їх перед їжею;
  • причиною глистів у людини часто є звичка гризти нігті, смоктати пальці, тримати в роті різні предмети: ручки, олівці;
  • ризик зараження глистами великий, якщо є домашні тварини, особливо гуляють по вулицях.

Качественные препараты от паразитов в интернет-аптеке Badavit. Детальная информация по ссылке.

*На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *