Як економити на продуктах і харчуватися правильно

Фахівці вважають, що здорове і збалансоване харчування це не дорого – відмова від шкідливих продуктів допоможе істотно заощадити сімейний бюджет.

Буряк

Існує популярна думка, що корисна і смачна їжа це дуже дорого, тому доступна малій кількості людей. Лікарі дотримуються іншої думки – правильне харчування економить час і гроші. Здорове харчування не передбачає складних рецептів і тривалої термічної обробки.

Є два важливих і відносно дорогих продукти від яких не варто відмовлятися – м’ясо і риба. Ці продукти є не тільки джерелом білка, але також багаті незамінними амінокислотами. М’ясо варто вживати не частіше двох разів на тиждень, інакше з’являється ризик розвитку колоректального раку. Рибу можна вживати частіше, але двох разів на тиждень достатньо, щоб отримати всі необхідні поживні речовини.

На думку фахівців, економити на цих продуктах немає сенсу, а от відмовитися від ковбас, сосисок, печінки та інших субпродуктів буде дуже правильним рішенням. Фрукти і овочі обов’язкові в щоденному раціоні.

Причому все необхідне можна отримати з простих сезонних продуктів, які коштують не дорого і є практично в будь-якому магазині. Цілком достатньо капусти, моркви, цибулі, буряка і яблук. Також в щоденний раціон варто включити крупи – гречку, вівсянку, рис. А ось молочні продукти до обов’язкових не відносяться.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *