Як визначити можливих алкоголіків по групі крові

Як з’ясувала міжнародна група вчених, пристрасть людини до алкоголю може залежати від її групи крові.

Алкоголь

Вчені проаналізували дані людей, схильних до алкоголізму. З’ясувалося, що в ДНК ген, що визначає групу крові, розташовується в одній спіралі з геном, в якому міститься спадкова схильність до алкоголізму. І найбільше людей з алкогольною залежністю, як наголошується в дослідженні, мають другу групу крові.

Це може бути викликано особливістю роботи надниркових залоз, припускають експерти. Можливо, людина відчуває недостатній рівень глюкози в крові і намагається компенсувати його за рахунок алкоголю.

Як розповіла раніше глава Федерального медико-біологічного агентства Вероніка Скворцова, серед інфікованих коронавірусом нового типу найчастіше зустрічаються пацієнти з другою групою крові.

– Превалююча група крові у заражених – це друга. У великому відриві від інших груп крові. На другому місці – перша і третя. І найрідше рідкісна група, четверта, – відзначала вона.

Відомий вчений-вірусолог Фелікс Єршов теж говорив про це. Люди з другою групою крові знаходяться в зоні ризику, підкреслював лікар, і це відбувається через особливості системи інтерферону. За його словами, володарі другою групою крові мають чутливість до ГРВІ та онкологічних захворювань.

Раніше повідомлялося, що виявити схильність до алкоголізму нескладно. Є три питання, які задає нарколог на прийомі. Вони звучать так: “чи просили вас близькі кинути пити?”, “Чи було вам коли-небудь соромно за те, що ви вчинили в стані сп’яніння?”, “Чи було у вас бажання похмелитися з ранку?”. Якщо на всі три питання людина відповіла “так”, то з високою ймовірністю вона має проблеми з алкоголем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *