Як вибрати торт на весілля?

Кожній парі хочеться, щоб торт на їх весільному торжестві був феєричним, красивим на вигляд і чудовим на смак. А від кількості пропонованих кондитерами варіантів голова йде обертом. Але як вибрати весільний торт, відповідний всім бажанням, щоб він не завдав нищівного удару по бюджету? Наші поради допоможуть вирішити цю, на перший погляд, непосильну задачу. Важливо лише не відкладати питання вибору на останні дні підготовки. А ще краще – замовити торт в кондитерській заздалегідь.

I етап: вибір кондитерської

У кожному місті чимало великих ресторанів і маленьких кондитерських, що пропонують послуги виготовлення тортів. Але при виборі недостатньо спиратися на рекомендації знайомих, хоча думку організатора весіль тамади, мабуть, можна вважати більш авторитетною. Важливо бути впевненим, що Ви отримаєте в головний день саме те, що хочете. Для цього необхідно вибрати кілька найбільш відповідних вимогам кондитерських і обдзвонити їх на предмет уточнення деталей.

Обов’язково задайте менеджеру кондитерської наступні питання:

 • Які різновиди тесту і начинки використовуються кондитерами? (На сайті може бути представлений неповний перелік або розміщена застаріла інформація).
 • Які види декору пропонують майстри? Чи зможуть вони внести корективи в наявні макети за вашими вимогами?
 • Скільки коштує кілограм весільного десерту, яка мінімальна і рекомендована вага (остання розраховується виходячи з кількості гостей)?
 • Чи можливий варіант індивідуального оформлення торта по Вашому ескізу чи ні? (Актуально тільки в тому випадку, якщо у вас є чітка ідея, від якої не хочеться відступати, або весілля буде в якомусь незвичайному стилі і зажадає десерту у відповідному оформленні).
 • За який час необхідно зробити замовлення і внести передоплату?
 • Чи є варіант доставки торта до місця торжества, і якщо так, то яка її вартість? Це дуже важливо, оскільки транспортувати весільний торт самостійно досить складно. Можливість доставки – додатковий плюс на користь вибору саме цієї кондитерської.

Спираючись на отриману інформацію, ви без зусиль зможете вибрати кондитерську.

Щоб гарантовано не помилитися з тестом і начинкою, найкраще зробити пробний замовлення на торт невеликого розміру, оцінити поєднання смаків і їх відповідність очікуванням.

Пам’ятайте, що з кондитерською потрібно визначатися заздалегідь. Тільки так ви зможете детально пояснити, чого хочете, майстру, при необхідності замовити торт на весілля за індивідуальним ескізом і точно знати, що він буде ідеальним за смаком, після пробного.

Компанія Cupcake studio – стильна кондитерська з молодим, амбітним, талановитим і захопленим колективом. Асортимент продукції дуже великий. У ньому торти, капкейки, макаруни, печиво та багато іншого. Кондитери Cupcake studio виготовлять торт на заказ для будь-якої події – будь-яких свят, дитячих вечірок, весіль, корпоративних заходів.

II етап: вибір тіста і начинки

Яким повинен бути весільний торт? Перш за все, не дуже калорійним. Враховуйте, що після основної частини банкету мало хто з гостей в змозі насолодитися важким ласощами з жирним кремом. Пісочне тісто відноситься до найбільш калорійних, тому його слід уникати. До того ж десерт з нього при нарізці сильно кришиться, втрачаючи привабливий зовнішній вигляд. З цієї ж причини не рекомендуються торти на основі листкового тіста і безе. Хоча останнє цілком може бути присутнім у вигляді тонкого прошарку.

Найвдалішим для будь-якої пори року вважається бісквітне тісто. Воно легке, смачне, не вимогливе до температури. Крім того, при замовленні великого багатоярусного торта можна вибрати різні смаки тіста і начинок для кожного з ярусів. Чи варто це робити на практиці – питання складне. З одного боку різні смаки дозволять догодити всім гостям, а з іншого в процесі банкету рідко буває можливість пояснювати кожному, де яка начинка і бісквіт. Якщо ж порції просто рознесуть офіціанти, то існує ризик, що хтось із гостей образиться, вважаючи, що шматочок сусіда за столом кращий.

При виборі начинки не варто піддаватися спокусі екзотичних варіантів. На весіллі збираються гості різного віку і уподобань, проте більшості подобаються легкі ягідні, фруктові, йогуртові начинки, в числі фаворитів і шоколад. На горіхи у людей буває алергія, до того ж вони висококалорійні. Тому бажано не використовувати їх у великій кількості для начинки або в
ідмовитися зовсім.

Влітку велика спокуса замовити весільний торт-морозиво, але потрібно серйозно подумати, перш ніж здійснювати подібний намір. По-перше, необхідно переконатися, що кондитерська доставить його в машині з рефрижератором. По-друге, в ресторані теж повинен бути достатнього розміру холодильник, щоб зберегти солодкий шедевр до виносу. По-третє, такий торт підійде тільки для банкетів в закритому приміщенні з кондиціонером, інакше ризик, що він не встигне потрапити на тарілки гостей, занадто великий. По-четверте, навіть при дотриманні всіх умов різати і їсти такий торт потрібно дуже швидко. Подумайте, чи готові ви до таких хвилювань і складнощів.

Отже, оптимальним для будь-якого сезону буде бісквітний весільний торт з йогуртовою, шоколадною, ягідною або фруктовою начинкою. Їм з максимальною ймовірністю зможуть насолодитися всі бажаючі.

III етап: вибір дизайну

Саме цей момент для багатьох є найважливішим. І тут можна проявити фантазію в повній мірі. Хтось підбирає торт відповідно до модних трендів, хтось віддає перевагу класичним рішенням, а комусь до душі перегукування дизайну солодощі з декором залу, стилем весілля або навіть нарядом нареченої.

Який краще, вирішуєте ви, але є кілька важливих деталей, про які необхідно пам’ятати:

Однотонні торти (серед весільних це зазвичай білі) виглядають на фото плоско і невиразно. Якщо хочеться дотримуватися класичного дизайну, то підберіть прикраси в сріблястому кольорі або пастельних тонах.

Отже, послідовність дій для вибору ідеального торта на весілля така:

 1. Вибрати кондитерську, в якій можуть втілити в життя всі ваші ідеї в кращому вигляді.
 2. Визначитися з тестом і начинкою, враховуючи сезон, переважну низьку калорійність і те, що десерт повинен бути досить універсальним, щоб сподобатися всім.
 3. Підібрати гарний, модний і відповідний оформленню або стилю весілля дизайн торта.
 4. Розрахувати точну вагу десерту.
 5. Вибрати спосіб доставки.
 6. При необхідності заздалегідь взяти в оренду / купити підставку і візок для подачі торта.
 7. По можливості внести 100% передоплату за торт, щоб уникнути грошових розрахунків під час банкету.

Трохи передбачливості і творчий підхід дозволять вам пишатися своїм весільним тортом і з задоволенням обговорювати його після торжества. Вибирайте кращих майстрів, смаки і дизайн, робіть замовлення заздалегідь і подбайте про доставку, а також про те, щоб ласощів всім вистачило. Тоді торт стане справжньою кульмінацією Вашого свята!

*На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *