Які продукти і чому вчені радять вживати курцям?

Курцям слід вживати більше продуктів, що містять вітамін В6 і амінокислоту метіонін – їх вміст в організмі любителів тютюну впливає на схильність раку легенів, це показали дослідження.

Банани

Курці, які не страждають від нестачі вищеназваних речовин, мають більш низький ризик розвитку раку легенів, що було встановлено міжнародним агентством з вивчення раку. Вчені нагадують: 90% всіх випадків раку легенів виникає саме через куріння.

Людям, які мають цю звичку вони радять регулярно вживати в їжу продукти, що містять В6 і метіонін, – рибу (лосось, тунець, сардини, палтус, оселедець), волоські горіхи, арахіс, курятину, яловичу печінку, незбиране зерно, висівки, банани.

Аргентинські вчені вважають банани ефективним засобом, що знижує тягу до сигарет, це додатковий їх плюс для курців. Група фахівців під керівництвом професора Мігеля відала зробила висновок, що підвищений вміст в продукті вітаміну В6, калію і магнію робить істотний вплив на кількість викурених в день сигарет. Курці, котрі давно хотіли кинути палити, тривалий час вживали щодня банани – в результаті їх добова кількість викурюваних сигарет знизилася в середньому вдвічі, деякі зовсім перестали курити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *