Які продукти шкідливі при високій температурі

Якщо ви зіткнулися з так званою вірусною лихоманкою, тобто підвищенням температури на тлі будь-якого вірусу, необхідно ретельно підходити до вибору їжі. Вона повинна легко перетравлюватися і містити достатню кількість рідин.

Висока температура

Почнемо з того, які продукти харчування в цей період рекомендується повністю виключити. Це жирні і гострі страви, адже для їх перетравлення організм витрачає додаткові зусилля. Відмовтеся від фастфуду і газованих напоїв. У гамбургерах і піці багато холестерину, а газована вода може спровокувати кашель. Їжте поменше молочних продуктів, які підвищують температуру тіла. Під час вірусної лихоманки обмежте вживання продуктів з високим вмістом харчових волокон. Особливо це стосується різного роду цільнозернових злаків. В цілому, вони дуже корисні, але не тепер, оскільки на їх перетравлення потрібно неабияку кількість часу.

Чим же наповнити свій раціон в такий період? Вибирайте супи на курячій основі, які часто вживають при застуді. Це відмінне джерело вітамінів, мінералів, калорій і білків, необхідних організму у великих кількостях. Супи забезпечують нас рідиною і електролітами, важливими для зволоження. Це натуральні протизастійні засоби, які пригнічують дію нейтрофілів, що викликають кашель і нежить.

Включіть в свій раціон часник, який зміцнює імунітет, знижує тяжкість застуди та грипу. Часник має антибактеріальну, противірусну та протигрибкову дію. Не забувайте про гарячий чай, що полегшує багато симптомів, пов’язані з застудою і грипом. Ще одне натуральне протизастійні засоби, прочищає слизові нашого тіла. Чорний чай уповільнює ріст бактерій в горлі, пише The Health Site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *