Які продукти не можна їсти на вечерю

Як розповіла лікар-дієтолог Наталія Круглова, під час вечері потрібно відмовитися від жирної їжі, ковбасних виробів, випічки і солодощів.

Вечеря

Справа в тому, що м’ясо (свинина, яловичина) перетравлюється по чотири-п’ять годин. Важка їжа не дасть можливості організму відпочити за ніч.

Перед сном не варто їсти калорійні продукти, що містять мало харчових волокон: булочки, солодощі.

Якщо ви худнете, лікарка не рекомендує вечеряти крупами, так як в них міститься крохмаль, а він тільки ускладнює процес зниження ваги, як і макарони, і картопля. Якщо вага в нормі, можна все це не прибирати з раціону.

Потрібно виключити з вечірнього раціону соління, мариновані овочі, які стимулюють апетит і затримують воду в організмі.

– Вранці можна прокинутися з набряками. Що стосується молочних продуктів – тут все індивідуально. У деяких вони теж тримають рідину, – сказала дієтологиня.

Що ж вибрати на вечерю? Медикиня рекомендує їсти рослинну їжу, м’ясо птиці, морепродукти, сири, сир. Необхідно, щоб вечеря була легкою, але при цьому містив достатньо вітамінів, білка і харчових волокон.

Якщо дуже хочеться солодкого, можна з’їсти щось з фруктів, але вони, за словами експертки, обов’язково повинні вписуватися в добову калорійність. Якщо перед сном сильно захочеться їсти, можна випити трохи кефіру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *