Які дешеві консерви точно корисні для здоров’я

Незважаючи на те, що винахідник процесу консервування за своє відкриття отримав титул «Благодійник людства», раз зумів зберегти величезну кількість швидкопсувних продуктів для голодуючих людей, консерви досі деякі з нас вважають шкідливою для здоров’я їжею. Але це помилка!

Консерви

Дійсно, довга термічна обробка не дає жодного шансу вітамінам. Але не одними вітамінами живе людина, є ще білки жири, вуглеводи, цінна клітковина і необхідні мінерали – всього цього в достатку містяться в консервах.

Мало того, існують продукти, які в консервованому вигляді можуть виявитися корисніше своїх свіжоприготовлених побратимів.

Консерви, які точно корисні для здоров’я:

Консервована риба. Це чемпіон серед харчових продуктів за вмістом кальцію. Особливо гарні в цьому консерви з риби жирних сортів. Правда, вам буде потрібно з’їдати консервовану рибу разом з кісточками, які стають м’якими в процесі консервування. Додамо, що в рибних консервах зберігається велика кількість жирних кислот і таких незамінних мінералів, як калій, магній і фосфор.

Консервовані овочі. Важливо знати про речовини, які тільки підсилюють свої корисні властивості в результаті нагрівання і консервування. Наприклад, бета-каротин, що міститься в моркві, перетворюється в потужний антиоксидант лікопін, що захищає нас від старіння і онкологічних захворювань.

Така ж історія і з консервованими томатами, гарбузом та іншими червоними і помаранчевими овочами.

Якщо задуматися, то скільки ж в собі корисностей зберігає банка консервованої кільки в томатному соусі, якщо в ній ще й присутня консервована морква.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *