Що таке протезування зубів?

У цій статті ми розповімо вам, що таке протезування зубів і де в Україні можна якісно і порівняно недорого виконати цю процедуру.

Протезування

Протезування зубів – що це за процедура?

Протезування зубів допоможе вам заповнити втрату одного або декількох зубів і зробити вашу посмішку красивою. Існує всього два види цієї стоматологічної маніпуляції: знімні протези і постійні. Також можна до окремої групи віднести зубні імплантати, але цей метод вважається самостійним, так як стоматолог не тільки встановлює коронку зуби, але видаляє корінь.

Знімне протезування вважають найбільш оптимальним, так як пацієнт відчуває менше дискомфорту, а процес звикання проходить швидше. Але його можна проводити виключно при частковій адентії, коли в ряду відсутні від одного і більше зуба, в той числі розташованому в хаотичному порядку.

Незнімні конструкції дозволяють пацієнтові позбутися від великої кількості зубних проблем:

  • Сильні відколи;
  • Негарний відтінок зубного ряду;
  • Відсутність зубів.

На вартість конструкцій в будь-якому з двох випадків впливає матеріал виготовлення протезів. В основному найдоступнішим сировиною для виготовлення стоматологічних протезів вважається кераміка. Вона має практично натуральний відтінок, що дозволяє замаскувати конструкцію. До того ж цей матеріал досить міцний і не викликає алергічних реакцій. Але також на ринку представлені й інші матеріали – фарфор, акрил, діоксид цирконію і так далі. Залежно від вашого бюджету ви зможете вибрати оптимальний за ціною варіант https://www.eurodental.com.ua/.

Який варіант протезів вам встановити ви будете вирішувати разом з лікуючим лікарем після діагностики. У разі проблем із зубним рядом потрібно буде попередньо залікувати проблемні зони, а вже потім братися за протезування.

Де в Україні можна якісно виконати протезування зубів?

Протезування і імплантація зубів ви можете виконати в клініці «Евродентал». Записатися на прийом до фахівця ви можете за контактними телефонами, вказаними на сайті стоматології.

*На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *