Що потрібно їсти, щоб волосся та нігті були здоровими і красивими

Існує кілька продуктів, які безпосередньо впливають на стан нашого волосся і нігтів.

Краса

Молоко

Дослідження показали, що недолік заліза, цинку, біотину, і білка може привести до випадання волосся і ламкості нігтів. Молоко – один з тих супер-продуктів, які містять в собі і білок, і кальцій, і вітамін D, і біотин. Це унікальне поєднання зробить наше волосся м’яким, а нігті — міцними.

Яйця

Наше волосся складається приблизно з 97% білка. Ми повинні постійно поповнювати запаси нашого організм цією поживною речовиною, яка відповідає за ріст і відновлення клітин. Яйця багаті залізом і біотином — вітаміном краси, що містить сірку.

Лосось

Омега-3 жирні кислоти можуть допомогти зміцнити волосся і позбавити від лущення шкіри голови. Вони помітно скорочують ламкість волосся. Лосось також багатий біотином.

Зелень

Шпинат, капуста та інші темно-зелені овочі багаті вітамінів С і А.вони беруть участь у виробництві колагену, який в свою чергу бере участь в будівництві і зміцненні кровоносних судин. Вітамін С є важливим компонентом для хорошого засвоєння заліза, а вітамін А підсилює ріст волосся. Вітамін С також безпосередньо впливає на хороший стан шкіри голови — неодмінна умова для сильних здорового волосся.

Помаранчеві і жовті овочі

Овочі, багаті вітаміном А, такі як морква і гарбуз, зроблять наші нігті блискучими. Вони також містять такий антиоксидант як бета-каротин, який допомагає організму засвоювати вітамін А, що помітно зміцнює здоров’я шкіри. Якщо ми будемо з’їдати достатню кількість цих овочів, ми забудемо, що таке задирки. Рецепти з яскравими перцями.

Вода

Це не їжа, але якщо ми хочемо мати здорові нігті і волосся, ми повинні уникати зневоднення нашого організму. Достатня кількість води є основним ключем до здорового функціонування абсолютно всіх систем і органів нашого тіла. Крім усього іншого, саме вода в прямому сенсі доставляє всі поживні речовини, які ми вжили, до волосся і нігтів, дозволяючи їм ставати більш здоровими і красивими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *