Що буде, якщо щоранку випивати склянку води?

Як вважають фахівці, звичка пити воду натщесерце вранці дуже корисна не тільки для здоров’я, але і для краси.

Стакан води біля ліжка

Німецькі вчені рекомендують всім починати день зі склянки чистої води. Вони впевнені, що кожен отримає від цього тільки плюси. Наприклад, жінкам буде приємно дізнатися, що стакан води натщесерце вранці допоможе зробити шкіру більш сяючою і скоротити появу зморшок. А волосся стануть сильнішим, буде швидше рости і краще виглядати.

Але це тільки мала частина плюсів, які ви отримаєте, випиваючи склянку води після пробудження. Дослідження показало, що метаболізм прискорюється на 20-24%, а організм ефективніше виводить токсини, які утворилися при розщепленні метаболітів під час сну.

Чи є якісь правила? В цілому немає. Рекомендується пити воду кімнатної температури і після цього снідати тільки через півгодини, або хоча б 20 хвилин. Можна додати в воду пару крапель лимонного соку, якщо ви не страждаєте від запальних захворювань органів шлунково-кишкового тракту. Якщо ви п’єте водопровідну воду, то потрібно бути впевненим в її якості – вона повинна пройти фільтрацію.

Також наголошується, що вода може мати кілька різний склад – вміст мінералів може сильно різнитися в артезіанській воді, видобутої в різних регіонах або на різній глибині. Вибирати воду можна не тільки за смаком, але і за потребами. Фільтрована водопровідна вода, як правило, містить мінімум іонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *