Щоб серце не захворіло, потрібно їсти кавуни, томати і ще 7 продуктів

Дев’ять продуктів, які варто додати в своє меню, щоб поліпшити роботу серця і пожити подовше.

Такі корисні помідори

Часто люди сприймають правильно харчування, як спосіб тримати свою вагу в нормі. Однак, здорова їжа – це, перш за все, важлива складова нормальної роботи внутрішніх органів. Кардіолог Марина Уварова назвала продукти, які потрібно їсти обов’язково, щоб серце не захворіло.

Помідори

Ці овочі багаті вітаміном С, який допомагає серцю нормально працювати. Томати також містять багато лікопіну. Цей пігмент істотно знижує ризик хвороб серця, судин. Він також корисний в профілактиці раку.

— Томати можна їсти в свіжому вигляді і робити з них домашній сік. При варінні активуються корисні властивості цього овоча, — пояснює дієтолог Уварова.

Ягоди

У свіжих ягодах багато антиоксидантів. Ці речовини допомагають оздоровити серцевий м’яз. Крім того, ягоди підвищують рівень потрібного холестерину і знижують тиск. А поліфеноли, що містяться в них допомагають знизити тонус судин.

Кавун

Цей літній продукт, також як і помідори, багатий лікопіном. У кавуні також багато амінокислоти цитрулін, яка допомагає кровоносним судинам правильно працювати. Від цього добре робиться серцю, підшлунковій залозі і чоловічому статевому органу. Крім того, в кавуні багато потрібних серцево-судинній системі вітамінів С і А, магнію і калію.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *