Щоб зуби були білими, потрібно їсти селеру, сир і ще 5 продуктів

Стоматолог розповів, що потрібно робити, щоб зуби завжди залишалися здоровими і білими.

Голлівудська усмішка

Напевно, кожен мріє про голлівудську посмішку і білих зубах. Якщо штучно відбілювати їх, то порушується емаль, а через це підвищується чутливість. Але не завжди ідеально білі зуби можуть означати часті походи до стоматолога.

– Є прекрасні природні способи, які допоможуть надати здорову білизну зубам. Адже існують продукти харчування, які не тільки смачні, але ще й допоможуть забезпечити здорову посмішку, – повідомляє стоматолог з Британського медичного центру Раймонд Гаррісон.

Експерт радить їсти тверді овочі і фрукти, тому що їх волокна допомагають очистити зуби. До цієї категорії відносяться: цвітна капуста, селера, зелені боби, морква. Очищення відбувається під час пережовування їжі, завдяки виділеній слині. До речі, частинки їжі допоможуть також видалити кисломолочні продукти, наприклад сир. Крім того, зміцненню емалі і білизні зубів сприяють полуниця і апельсини.

Ну, а щоб не псувати посмішку, варто відмовитися від надмірного вживання кави, чаю, тютюну, соєвого соусу, червоного і білого вина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *