Шведський дієтолог дав пораду, як всього за один тиждень позбавитися від пристрасті до солодкого

Для цього існує три дуже простих і дієвих способи.

Відмова від солодкого

Всього за один тиждень можна позбутися від пристрасті до солодкого. Принаймні, так стверджує шведський дієтолог Фредрік Паулун. Він попереджає, що перші дні буде складно, але якщо це пережити, з діабетом буде легше боротися, пише видання Expressen.

Для того, щоб руки самі не тягнулися до чогось перенасиченого глюкозою, фахівець порадив відвернути себе. Наприклад, зайнятися спортом-завдяки фізичній активності організм людини виробляє дофамін, ендорфіни і серотонін. Якраз їх ми і намагаємося отримати за допомогою вживання в їжу солодкого.

Другий спосіб – позбутися від стресу, оскільки, отримуючи його, людина в більшості випадків вдається до солодкого, заїдаючи свої проблеми. Ще один секрет – знайти нові задоволення: приємна ванна, музика, фільми або ще що-небудь, що приносить задоволення не менше, ніж солодощі.

Дієтолог також радить висипатися, пити більше води і збільшити вживання їжі, багатої білками.

До речі, раніше лікар-терапевт Ольга Кашубіна, яка написала книгу “Як хворів би лікар: маленькі хитрощі великого охорони здоров’я” розвінчала популярний міф про добову норму споживання води. Вона вважає, що організм сам знає, скільки води йому потрібно і своєчасно просигналізує про це почуттям спраги. Піддавати себе “водним тортурам”, намагаючись виконати поширену рекомендацію, що з’явилася “невідомо звідки”, може бути дуже шкідливим для нирок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *