Чотири продукти, які допоможуть відростити довге волосся

Ріст волосся залежить від дієти, того, наскільки збалансовано харчування. Звичайно, вік і гени беруть своє, але часом зміна дієти допомагає досягти бажаної довжини.

Волосся

Йод, сірка, магній, цинк і калій є мінералами, необхідними для росту волосся. Заповнити їх недолік допоможуть ці продукти.

Зелень

Броколі, кале, салат і шпинат – листова зелень, в якій багато заліза. Воно допомагає еритроцитам транспортувати кисень по організму, в тому числі і до волосяних фолікулів, доставляючи разом з ним поживні речовини.

Цитрусові фрукти і ягоди

У ягодах велика кількість антиоксидантів, які захищають від вільних радикалів. У полуниці при цьому багато вітаміну С, який допомагає засвоювати залізо і виробляти колаген. Допомогти процесу засвоєння можуть і цитрусові.

Горіхи і насіння

Замініть бутерброди на волоські горіхи або мигдаль, перетворивши перекус в корисний. У них присутні омега-3 жирні кислоти, які сприяють зростанню і поліпшенню якості волосся.

Яйця

Так як волосся складаються з білка – кератину, для їх зростання потрібно достатньо білка в організмі. Яйця – відмінне джерело біотину, який, згідно з деякими дослідженнями, сприяє виробленню кератину.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *