Чотири перевірені натуральні засоби від хронічного запалення

Якщо ви зіткнулися із запаленням і болем, зверніть увагу на чотири перевірені натуральні засоби – алое вера, куркуму, астаксантин, імбир.

Алое

В основі будь-якого серйозного захворювання лежить запалення. Коли воно стає хронічним, здатність організму самовідновлюватися, регенерувати значно слабшає. На цьому тлі можуть розвиватися процеси, що ведуть до утворення пухлин.

Фахівці вказують на натуральні засоби, які можуть ефективно боротися з хронічним запаленням. Чотири з них є перевіреними, інформує Food News. Їх використання може стати альтернативою лікарським препаратам, через які організму доводиться мати справу з підвищеною токсичністю, що тільки посилює проблему.

Алое вера. Є однією з найбільш цілющих рослин на планеті. Натуральний засіб усуває основні причини, через які хворіє більшість людей, – запалення через погано функціонуючого травного тракту. Володіє антибактеріальним, противірусним, протигрибковим властивостями.

Ось лише деякі з переваг його використання для здоров’я:

 • Знижує інтенсивність запалення, заспокоює суглобовий біль.
 • Допомагає лікувати виразки, хвороба Крона, коліт та інші розлади травлення.
 • Підвищує фізичну працездатність, прискорює відновлення після хвороб.
 • Зменшує прояви кислотного рефлюксу.
 • Допомагає виліковувати захворювання ясен.
 • Скорочує ризик інфарктів, інсультів.

Куркума. Її цілющий ефект визначається дією активного інгредієнта куркуміна. Що володіє сильною протизапальною дією спеція може використовуватися при самих різних проблемах. Вона:

 • Допомагає поліпшити травлення.
 • Сприяє здоровому функціонуванню печінки.
 • Полегшує біль при артриті, сприяє гнучкості.
 • Перешкоджає виникненню хвороби Альцгеймера.
 • Оздоровлює серце.

Астаксантин. Натуральний засіб являє собою фітонутрієнт темно-червоного кольору, синтезований мікроводоростями (Haematococcus). Астаксантин поступається дії провідних протизапальних медикаментів, але в природі вважається одним з найсильніших. Кілька подвійних сліпих, плацебо-контрольованих випробувань на тваринах і клінічних випробувань показали, що він природним чином інгібує багато з відомих медіаторів запалення, полегшуючи запалення і біль без побічних ефектів.

Астаксантин є жиророзчинним, він переноситься молекулами жиру безпосередньо в м’язи, тканини і органи. Таким чином, він запобігає окисленню прямо в місці стресу або потенційного окислення.

Імбир. Багатий біологічно активними, протизапальними сполуками (гінгерол, шогаол). Вважається, що саме ці речовини є причиною того, що багато людей, які страждають ревматоїдним артритом, відчувають зменшення болю і починають краще рухатися після регулярного вживання імбиру. Згідно з даними, отриманими в дослідженнях, екстракт імбиру здатний запобігати запалення суглобів, полегшувати нейропатичний біль.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *