Чотири абсолютно непотрібні, але смачні каші

Прийнято вважати, що каша — неймовірно корисний для людини продукт. Але насправді є такі види круп, які їсти абсолютно безглуздо. Як мінімум чотири каші не несуть в собі ніякої користі. Подивимося, які саме це страви?

Манна каша

Манна каша

Якщо ви ходили в дитячий сад, то пам’ятаєте, що манною кашею годували мало не щоранку. Те ж саме стосується таборів, санаторіїв, оздоровчих закладів. Вважається, що така каша вкрай корисна для дітей. А вся справа в тому, що вона поживна, ситна і висококалорійна. Але є невеликий підступ.

Останні дослідження доводять, що користі в манній каші – трохи. Крупа, з якої готується ця каша, виробляється з внутрішнього шару зерна пшениці. Відповідно, каша позбавлена цінної грубої клітковини. Також в манці мало вітамінів і мінералів, а співвідношення мінеральних кислот в манній каші не збалансоване. А ось чого в ній багато, так це крохмалю і вуглеводів. Іншими словами, при частому вживанні такої каші може розвинутися ожиріння. Її точно забороняється їсти діабетикам і тим, хто страждає від шлунково-кишкових розладів.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *