Чому не потрібно пити воду зі склянки, яка простояла біля ліжка всю ніч?

Пояснюючи, чому не потрібно пити воду зі склянки, яка простояла біля ліжка всю ніч, медики відзначають: ця рідина занадто довго перебувала відкритою.

Стакан води біля ліжка

Багато людей мають звичку брати ввечері склянку води і залишати його поруч з ліжком, щоб мати можливість зробити при необхідності кілька ковтків вночі. Чи можна пити таку воду вранці? Ні, не варто, – думкою про це фахівці поділилися в журналі Freundin.

“Проблема в тому, що вода, яка знаходиться відкритою протягом декількох годин вночі, вранці стає не просто несвіжою, – вона цілком здатна нашкодити вашому здоров’ю”, – така Експертна думка.

Вода в склянці, що простояла всю ніч біля ліжка, збирає з повітря пил і бактерії, які осідають. Крім того, ця рідина може притягувати різних комах, здатних залишити в ній свої екскременти, яйця. Вживати таку воду категорично не можна, а на око визначити подібне забруднення неможливо.

“Не потрібно пити воду зі склянки на наступний ранок, краще віддайте її своїм домашнім рослинам”, – поділилися фахівці порадою.

Тим, хто не може обійтися без пиття вночі, рекомендується використовувати маленьку скляну пляшку, яку можна закрити.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *