Чому народні засоби не допоможуть від коронавірусу

Фахівці відзначили, що популярність методів профілактики і лікування зовсім не означає їх ефективність.

Мед з часником

Вчені нагадали, що кращі засоби для профілактики коронавірусу – дотримання карантину і ретельна гігієна. Особливо важливо це в регіонах, де зафіксовано спалах COVID-19.

Рекомендується мити руки і обличчя після повернення з вулиці, походу в магазин або поїздки в громадському транспорті. У відсутності можливості зробити це, потрібно обробити руки і обличчя дезінфікуючими засобами.

Що стосується народних рецептів, то немає ніяких даних про те, що вживання горілки, відвідування лазні або намисто з часнику можуть якось допомогти. Як зараз жартують інфекціоністи, запах часнику відлякає від вас людей і таким чином ймовірність зараження дійсно знизиться, оскільки коронавірус передається в основному при знаходженні поруч із зараженим на відстані менше півтора метрів.

Але є і народні методи, до яких дійсно варто прислухатися. Так, збалансоване харчування допоможе зміцнити імунітет і підвищити опірність організму. Тому основні поради, які можна дати такі:

  • дотримуйтесь рекомендацій щодо заходів карантину;
  • частіше мийте руки;
  • правильно харчуйтеся;
  • намагайтеся вести здоровий спосіб життя.

Оскільки ситуація постійно змінюється, стежте за розпорядженнями місцевої влади. Не варто думати, що коронавірус обійде вас стороною – його ступінь заразності дуже високий. Не наражайте на небезпеку своє здоров’я і благополуччя близьких. Пам’ятайте, що найбільш уразливі до інфекції люди похилого віку і ті, хто має серйозні хронічні захворювання, особливо дихальної системи і серця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *