Чому жінки імітують оргазм: сексологиня назвала 4 причини

Сексологиня Емілі Морс розповіла, що більшість жінок коли-небудь імітували оргазм, і, найімовірніше, це пов’язано з проблемами психологічного характеру.

Секс

Першою причиною цього вона назвала бажання жінки порадувати партнера, показавши таким чином йому, що він “кращий”, тим більше в сексі, пише видання Daily Star.

Друга причина полягає в тому, що дівчина ніколи не відчувала оргазму, а тому й не чекає його зовсім. Третій фактор, вважає сексологиня, пов’язаний з передчасним припиненням статевого акту, коли у чоловіка вже вичерпалися сили до того, як жінка прибула до кульмінації.

В якості останньої причини лікар назвала удавання з почуття необхідності, коли незважаючи на старання чоловіка, жінка оргазму так і не досягає. Тому вона його імітує. щоб у пари не виникла незручність в ліжку.

Морс підкреслила, що, вдаючи, жінки не тільки обманюють своїх партнерів, які стараються для них, а й самих себе. Вона закликала партнерів ділитися відчуттями, оскільки важливо слухати і чути один одного для досягнення кращих результатів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *