Чому жінки найповільніше худнуть в стегнах, і що можна з цим зробити

Про те, чому при схудненні жінки найповільніше втрачають об’єм у стегнах і як позбутися зайвих сантиметрів, розповів лікар-дієтолог Олексій Ковальков. Відео з відповідями на питання підписників він опублікував на YouTube.

Схуднути в ногах

За його словами, в цих місцях дуже поганий кровообіг.

– Завдання яке: перед аеробним навантаженням простимулювати ці зони. Будь-який лімфодренажний зігріваючий крем, камфорна олія. Ви натираєте локальні місця розміром з долоню. Поліпшується кровообіг в цій зоні. Ви розширюєте судини, передавлені жировими клітинами —
зазначив лікар.

Таким чином, для ефективного схуднення в проблемній зоні перед аеробними навантаженнями найкраще зробити масаж, в даному випадку, в області стегон.

– Компресійний масаж, видавили з жирової тканини трохи жирних кислот, вони вийшли і потрапили в розширені кровоносні судини, а далі вони будуть утилізуватися під час аеробних навантажень, — додав Ковальков.

Раніше він назвав продукти, які можуть провокувати серйозні проблеми зі здоров’ям. На його думку, особливо шкідливі напівфабрикати, дріжджі, цукор, продукти з низькою жирністю.

– Не буває 15-ти або 20-ти процентної сметани. Не буває молока низької жирності і масла нижче 82%. Всі низькожирні продукти містять сою, рослинні жири і пальмову олію. Чим жирніший сир, сметана, молоко, глазуровані сирки і вершкове масло, тим вони натуральніші. Справжня сметана завжди вище 25 відсотків — підкреслив Ковальков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *