Чому вчені радять жінкам після 50 років їсти більше білка?

Жінкам у віці після 50 років корисно їсти більше білка, стверджують вчені з США. На їхню думку, така зміна раціону в цьому віці ефективно підтримує здоров’я серця.

Старість

Під час щорічної наукової сесії Американського коледжу кардіологів з боку вчених прозвучала рада почати вживати більше білка, адресований жінкам після 50 років. Про це поінформував Medicalxpress.

Вважалося, що жінкам, які вступають у вікову пору менопаузи і постменопаузи, з якими асоціюється підвищений ризик розвитку різних захворювань (зокрема, серцево-судинних) слід вживати приблизно 51 грамів білка в день. Вчені проаналізували дані близько 100 тисяч жінок віком (в середньому) 64 роки і прийшли до висновку, що цей норматив краще збільшити до 58-74 грамів. Почавши їсти більше білка, жінки знизять свій ризик небезпечного порушення серця-миготливої аритмії, констатували дослідники.

Дане відхилення, пов’язане з порушеннями серцевого ритму, провокує серцеву недостатність, а також може стати причиною виникнення інсульту. Для його профілактики наукові фахівці рекомендують додати до щоденного харчування 120 грамів здорових білкових продуктів.

“Вибирайте яйця, рибу, курячу грудку, грецький йогурт, не жирне м’ясо, в якому вміст насичених жирів, холестерину може бути занадто високим”, – сказав провідний автор проекту доктор медицини Даніель Гербер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *