Чи потрібно користуватися дезодорантом вдома?

Цілий день сидите вдома, наводите прибирання, лежите на дивані або граєте з дитиною? Напевно у вас виникало питання, а чи варто в такі дні користуватися дезодорантом. Адже ви не виходите з дому, а тому, немає потреби використовувати засіб для приховування запаху поту. Максимум, хто постраждає, ви самі і Ваші близькі. Розбираємося в цьому непростому питанні.

антиперспіранти

Використання дезодоранту з медичної точки зору не є обов’язковим. Це питання про етику і власний комфорт. Коли немає запаху поту, можна навіть не переживати, виходячи з дому. Тим більше можливо знизити інтенсивність неприємного аромату. Для цього варто скорегувати харчування, виключивши з раціону продукти з різким ароматом (цибуля, часник), а також перероблені продукти, наприклад, консерви, копченості.

Для профілактики рекомендується обробляти область пахв відваром з кори дуба, кропиви і двопроцентним водним розчином борної кислоти. Відмінно працює антибактеріальне мило. Звичайний дезодорант теж добре справляється зі своїми завданнями.

Частенько дезодоранти і антиперспіранти плутають. Перший тільки приховує запах поту за рахунок дезодоруючих речовин. А антиперспірант пригнічує потовиділення за рахунок хімічної реакції зв’язування активних солей. У першому випадку в кінці дня можлива поява неприємного аромату, так як дезодорант перестає справлятися. З антиперспірантом такого не трапиться, він ефективніший. Хоча медики сумніваються в необхідності користуватися даними засобом щодня. Антиперспірант придатний лише в екстрених і рідкісних випадках.

Тому рекомендується використовувати дезодорант. Навіть вдома, якщо ви нікуди не виходите. Адже навряд чи комусь подобається вдихати запахи поту. Особливо якщо виникає гіпергідроз, що супроводжується сильними ароматами. В такому випадку, правда, не впораються навіть антиперспіранти. Краще сходити до лікаря для позбавлення від проблеми. А що стосується ароматів – досить часто їх можна усунути, просто змінивши спосіб життя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *