Чи допомагають часник, вітаміни і ефірні олії захиститися від коронавірусу

Незнання народжує міфи, міфи призводять до помилкових дій. У надзвичайних ситуаціях помилки можуть дорого коштувати. Як же взаємодіють з інфекцією часник, вітаміни і ефірні олії, чи допомагають вони в боротьбі з вірусом.

Профілактика

Почнемо з часнику. ГРВІ, в тому числі і короновірусна інфекція, не вампір і не казкова істота. Відігнати її часником не вдасться. Але часник містить в собі деяку кількість корисних вітамінів, мікроелементів і фітонцидів, які можуть виявитися корисними для вашого імунітету. Крім того, запах з’їденого часнику зможе утримати на безпечній відстані занадто завзятих шанувальників.

Вітаміни не борються з інфекцією, але вони можуть бути корисні імунітету. Особливо вітамін С і набір мікроелементів від заліза і магнію до цинку. Виберіть собі який-небудь відповідний вітамінно-мінеральний комплекс. Порадьтеся з лікарем, якому довіряєте.

Ефірні олії. Вони дуже хороші, як антисептичні, противірусні та антибактеріальні засоби. Звичайно, не потрібно їх приймати всередину, але розумне зовнішнє застосування, розпорошення їх в приміщенні і пара крапель на носовичок стануть додатковими бар’єрами на шляху вірусної інфекції.

Про домашніх вихованців. Вони не переносять COVID-19, не підозрюйте їх у тому, що вони не можуть зробити. А так як за прогнозами режим самоізоляції може тривати скільки завгодно довго, у зв’язку з можливими новими хвилями в червні і липні, бережіть всіх, хто з вами поруч.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *