Чищення зубів і полоскання рота захистять від COVID-19

Суворе дотримання правил гігієни порожнини рота набагато знижує ризик проникнення коронавірусу в організм. Зубну щітку потрібно промивати гарячою водою не менше 30 секунд.

Чистити зуби

Популярний серед знаменитостей дантист з Австралії доктор Гемер Верд’ян (Gamer Verdian) стверджує, що дотримання правил гігієни порожнини рота допомагає зменшити ризик розвитку COVID-19. Зубні щітки можуть бути ідеальним живильним середовищем для коронавірусу. Тому перед використанням їх необхідно промивати гарячою водою з-під крана протягом 30 секунд. Після чищення рот слід прополоскати особливим засобом. Відомо, що коронавірус поширюється зі слиною, і чим швидше мікроби в порожнині рота знищуються, тим краще.

Доктор Верд’ян радить полоскати рот перекисом водню, який відчутно знижує концентрацію вірусу в слині. Також можна застосовувати інші засоби на спиртовій основі. В цілому, дотримання цих порад знижує загальну кількість бактерій в порожнині рота. А значить, імунна система не буде перенапружуватися, якщо в організм вторгнеться коронавірус, і у неї виявиться достатньо сил для протидії патогену.

Відомо, що чим менше перевантажений організм різними хворобами, тим легше проходить COVID-19. 99% померлих від коронавірусу пацієнтів мали хронічні хвороби і патології, а більше 50% страждали від трьох і більше таких хвороб, пише The Daily Mail.

Карта поширення коронавірусу COVID-19 у світі:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *