Червоний перець для росту волосся: чи реально допомагає?

У народній медицині і косметології давно відомий такий засіб, як червоний перець. Пекучий засіб відмінно підходить для поліпшення росту волосся. Про користь червоного перцю для шевелюри, протипоказання та методи, які реально допомагають відростити густе і красиве волосся, поговоримо в цьому матеріалі.

Користь червоного перцю для волосся

Червоний перець при правильному використанні може допомогти в усуненні жирності, лупи, а також нормалізувати ріст волосся. Іноді засоби на його основі використовують в боротьбі з алопецією, тобто випаданням волосся і облисінням. І це реально допомагає.

Як червоний перець допомагає відростити волосся? Він надає розігріваючий ефект. Кров приливає до обробленої ділянки, і прикоренева зона отримує кисень. Сплячі цибулини активізуються, а локони стають більш пружними. А інші компоненти здатні зволожувати і живити шкіру голови. Лікувальний ефект такі засоби надають завдяки капсаїцину, вітамінів А, С і групи В, а також калію, магнію, залозу.

Є ряд корисних якостей червоного перцю для волосся:

  • Поліпшення кровообігу;
  • Зміцнення коренів;
  • Протизапальну дію;
  • Стабілізація роботи сальних залоз;
  • Стимуляція росту;
  • Лікування лупи та інших захворювань шкіри голови;
  • Збільшення густоти і надання сили волоссю;
  • Вирішення проблеми випадіння волосся.

Протипоказання

Однак не потрібно думати, що червоний перець нешкідливий. Чилі не слід застосовувати в деяких ситуаціях. Зокрема, при відкритих ранах і саднах на голові, особистої непереносимості продукту. Також варто з обережністю ставиться до таких процедур власникам чутливої шкіри і з сухою шкірою, так як можна тільки погіршити ситуацію.

Застосування червоного перцю

Червоний перець необхідно використовувати тільки в поліетиленових рукавичках. Також процедура зажадає застосування пензлика або ватного тампона для нанесення засобу.

Склад здатний викликати відчуття печіння на голові. Не потрібно думати, що це неприпустимо. За рахунок капсаїцину це цілком нормальне явище, яке говорить, що запущений процес кровообігу. Але при сильному, нестерпному палінні краще змити засіб з голови.

Не потрібно тримати суміш занадто довго. Інакше так можна нашкодити самому собі. Іноді достатньо всього 10-15 хвилин. Ні в якому разі час не повинен перевищувати 40 хвилин.

У чистому вигляді червоний перець ніколи не використовують для росту волосся. В ідеалі готову настоянку змішують з різними речовинами. Все залежить від того, якого ефекту ви хочете досягти. Для кращого ефекту можна обернути голову поліетиленовим пакетом або рушником, що надасть додатковий тепловий ефект.

Суміші на основі настоянки наносять буквально на 2-3 хвилини, після чого змивають теплою водою. А маски вимагають більш тривалого впливу на волосся. Вся справа в концентрації – в сумішах вона набагато вище.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *