Ці 4 продукти захистять від зростання жиру на животі під час самоізоляції

Щоб запобігти можливому зростанню жиру під час самоізоляції, необхідно вживати продукти, багаті клітковиною, – така рекомендація Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Для захисту від найбільш небезпечного типу ожиріння (в області живота) її експерти радять ввести в раціон 4 продукти.

Буряк

Одним з наслідків самоізоляції може стати надбавка у вазі-довго перебуваючи в стінах своїх квартир, люди менше рухаються і частіше використовують їжу, щоб впоратися з емоційною напругою. Найбільш шкідливим для здоров’я в цьому плані є зростання жиру на животі. Збільшення жирової маси в цій області тіла пов’язано з розвитком запалення, яке провокує цілий ряд порушень, що сприяють виникненню предіабета і діабету, серцево-судинних захворювань, гормональних збоїв.

Як захистити себе від подібних проблем? Представники ВООЗ констатують: раціон, що містить багато цільних рослинних продуктів, багатих харчовими волокнами, допоможе підтримати здоровий стан травної системи, уникнути повноти і зростання жиру на животі в умовах самоізоляції. Про це інформує журнал Times Now.

“Продукти з високим вмістом харчових волокон допомагають довго залишатися ситими, запобігають переїдання, що веде до збільшення ваги – особливо навколо живота. Таким чином, додавання в раціон продуктів, багатих клітковиною, може допомогти залишатися у формі і не набирати вагу, поки ви знаходитесь вдома”, – цитує видання експертів організації.

Особливо ефективними борцями з жиром на животі, на їхню думку, є наступні чотири продукти.

Цвітна капуста. Дослідження показують: якщо збільшити своє щоденне споживання розчинної клітковини на 10 грамів, маса жиру в черевній порожнині зменшується на 3,7%. Даний продукт – її багате джерело. Крім того, в ньому є вітаміни групи B, антиоксиданти.

Морква. Сира морквина, крім великої кількості харчових волокон, містить каротиноїди (бета-каротин і лютеїн), які є одними з кращих натуральних речовин, здатних зміцнювати імунну систему.

Буряк. Високий вміст води, волокно, білок в складі даного продукту добре знижують апетит, дають довгий відчуття ситості – це дуже важливо для підтримки ваги і схуднення.

Броколі. Овоч наповнений потужними антиоксидантами, які забезпечують здорові функції клітин, запобігають деякі види раку. Антиоксиданти і клітковина продукту покращують імунітет, знижують рівень цукру в крові.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *