Ці продукти харчування можуть викликати вугровий висип

Якщо ваша шкіра схильна до вугрів і прищів, то особливу увагу слід приділяти харчуванню. Існують продукти, після вживання яких ймовірність загострення шкірних розладів набагато зростає.

Фастфуд

Рафіновані вуглеводи. Білий рис, макарони, хліб з пшеничного борошна, газована вода, інші солодкі напої та продукти багаті рафінованими вуглеводами. Їх вживання може збільшити рівень цукру в крові і показники інсуліну, що підвищує ймовірність вугрових висипань.

Молочні продукти. Дослідження показують зв’язок між молочними продуктами та тяжкістю вугрів у підлітків. Вчені припускають, що вживання молока може підвищувати рівень інсуліну, що негативно впливає на кількість прищів. Більш того, амінокислоти в коров’ячому молоці стимулюють печінку до виробництва більшої кількості інсуліноподібного фактора росту 1, також пов’язаного з розвитком акне.

Фастфуд. Дослідження показують потужну зв’язок між Західною дієтою та прищами. У різного роду продуктах фастфуду на зразок бургерів, хот-догів, картоплі фрі і молочних коктейлів багато калорій, жирів і рафінованих вуглеводів. Спостереження показують, що ці продукти стимулюють виробництво гормонів, що призводять до вироблення надмірної кількості шкірного сала.

Шоколад. Ще одне дослідження припустило, що шоколад погіршує перебіг вугрової висипки, але неоднаково впливає на всіх людей. Вважається, що після вживання шоколаду імунна система збільшує реакцію на бактерії, що викликають прищі.

Екстракт сироваткового протеїну. Це популярна дієтична добавка є багатим джерелом амінокислот лейцину і глютаміну, що збільшують темпи зростання і ділення клітин шкіри. А це може призводити до формування прищів. Амінокислоти також змушують організм виробляти більше інсуліну, що підвищує ризик акне, пише The Health Site.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *