Хвороби, які можна визначити по очах

Очі не тільки дзеркало душі. Буває, що очі відображають приховану хворобу.

Очі

Жовтий колір білків очей – проблеми з печінкою. Це загальновідомий факт, що не вимагає додаткових пояснень.

Часті ячмені на оці – це порушення обміну речовин або ослаблення імунітету.

Вирячені очі, коли білки видно відразу і зверху і знизу райдужки, звичайно, можуть бути спадковим явищем. Але, якщо витрішкуватість (екзофтальм) набувається в процесі життя, то причиною можуть бути: патологія щитовидної залози або гіпофіза, глаукома, нейробластома, лейкоз або злоякісні новоутворення тканин очних орбіт. Так само причина може критися в інфекційному ураженні очних м’язів.

Тепер звернемося до того, що входить в поле зору. Якщо зображення починає каламутніти, то це може бути «синдром сухого ока», викликаний перевтомою органів зору. Так само каламутні плями в полі зору виникають при цукровому діабеті. Вони викликані порушенням кровопостачання в оці через руйнування стінок дрібних капілярів. Так само помутніння може означати початок катаракти.

Якщо ж в полі зору з’явилися сліпі зони, то причиною може з’явитися як захворювання очей: ураження сітківки, глаукома або катаракта, так і порушеннями кровопостачання мозку. Тоді це супроводжується нудотою, головними болями і загальним зниженням зору.

А якщо у вас почали випадати брови або стоншуватися там волоски, можливо у вас недолік гормону щитовидної залози. Треба звернутися до лікаря. Не упускайте зміни, що відбуваються з вашими очима.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *