Хвороби людини, які можна прочитати за станом шкіри обличчя

Людський організм – цілісна взаємопов’язана система. Тому неполадки з одними органами обов’язково відображаються на інших. Які хвороби видно по шкірі?

Обличчя

Висипання на лобі відображають неполадки з кишечником. Так само це може свідчити про гормональні порушення.

Якщо висип виникає на щоках, це говорить теж про проблеми з кишечником або про захворювання шлунка. Є сенс відвідати гастроентеролога.

Поява вугрів на скронях і вилицях теж говорить про захворювання шлунка, але з більшою ймовірністю виникли проблеми з печінкою і жовчним міхуром.

Вугрі на носі, підборідді і в зоні чола вказують на збої обміну речовин і на неполадки в роботі підшлункової залози. Нерідко причиною цього стає стрес або неправильне харчування.

Алергічна реакція на надлишок солодкого, харчові барвники та ароматизатори проявляється виникненням окремих прищів на всій поверхні обличчя.

Вугрі, чорні точки і запалення в бічних областях шиї, поруч з мочками вух і в районі нижньої щелепи сигналізують про хронічні ЛОР-захворювання. Зверніться до отоларинголога, він вилікує не тільки ваші горло і ніс, але і заодно зробить чистішою вашу шкіру. Пам’ятайте, в питаннях здоров’я дрібниць не існує!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *