Харчові добавки для мозку назвали марною тратою грошей

Дослідження показало, що людям набагато корисніше купувати свіжі фрукти і овочі. Ну а різні капсули, що обіцяють зміцнити здоров’я мозку, ніякого істотного ефекту не дають.

БАДи

Жителі США і багатьох інших розвинених країн світу витрачають сотні мільйонів доларів в рік на дієтичні харчові добавки, які повинні зміцнити здоров’я мозку. Недавнє дослідження показало, що кожна четверта доросла людина з Америки старше 50 років приймає будь-які капсули для мозку.

Але те ж саме дослідження підтвердило, що ефективність цих харчових добавок практично нульова, і люди з набагато більшою користю могли б купувати овочі та фрукти. Харчові добавки просто не працюють.

Експерти, які активно займаються дослідженнями неврологічних розладів підкреслюють, що ніякі мінерали, трав’яні настоянки, амінокислоти і тому подібні інгредієнти, які входять до складу даних добавок, не роблять практично ніякого впливу на здоров’я мозку. З набагато меншими фінансовими витратами і з набагато більшою інтенсивністю людина могла б купувати свіжі фрукти і овочі, які по-справжньому корисні для мозку.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *