Фахівці розповіли про найбільш популярні міфи про пухлини головного мозку

Показниками наявності пухлини головного мозку можуть бути запаморочення, зміни особистості, сильна мігрень і порушення рівноваги. Вони можуть стати згубними для життя, здебільшого зачіпаючи повсякденну діяльність пацієнтів і їх відносини. Всупереч кількістю людей, які живуть з недугою і збільшується фактору ризику, більшість все ще допускають помилки стосовно цієї хвороби, а тому фахівці розповіли про найбільш популярні міфи про неї.

пухлина мозку

На прийомі у лікаря люди завжди хочуть зрозуміти причини свого самопочуття з допомогою простого пояснення. Однак рак головного мозку-унікальний стан, що залишається до теперішнього часу для медицини загадкою. Фахівці не можуть сказати, що саме викликає хворобу. Наприклад, гліобластома, одна з найбільш смертельних видів недуги, виникає випадково. Пухлина непередбачувана, втім, існують фактори, що провокують її розвиток, такі, як порушення в генетиці.

Батьки завжди говорять дітям не дуже часто вдаватися до своїх телефонів або планшетів, а все через небезпеку розвитку онкології. Однак не існує точного підтвердження даного припущення. Смартфони виробляють дуже низький рівень радіочастотної енергії, і велика кількість довгострокових досліджень не знайшли прямий зв’язок з раком.

Чимало медичних журналів радять налягати на суперпродукти, зокрема, чорницю, боби і горіхи, для запобігання захворювання. При цьому жоден з них насправді не захищає від пухлин. Крім додавання конкретної їжі в раціон, деякі професіонали запевняють, що кетодіета здатна вилікувати гліобластому.

Але ніякий аналіз, що проводився на людях, не знайшов подібної користі для здоров’я. Деякі види раку зачіпають певних людей, при цьому онкологія мозку – це інша тема, адже він може проявитися у людей будь-якого віку, статі та етнічної групи. Справа йде таким чином, що ця недуга є другою за поширеністю у дітей 14 років і молодше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *