Фахівці назвали прості методи боротьби з головним болем

Медичні працівники розповіли, як можна без фармацевтичних засобів впоратися з головним болем. Фахівці назвали прості методи, доступні кожній людині.

Головний біль

Зіткнутися з головним болем людина може з абсолютно різних причин. Найчастіше це відбувається через стреси і хвороби. Нерідко, відчуваючи нездужання, люди намагаються знімати симптом ліками, хоча медики радять пити більше води.

Зневоднення може спровокувати неприємні відчуття, а вчасно випита рідина їх знімає. Крім того, через її нестачу можуть трапитися також і спазми м’язів і внутрішніх органів. Для досягнення кращого ефекту потрібно заварювати м’яту. Ця рослина має заспокійливий ефект, завдяки чому можна позбутися від стресової напруги, в тому числі і від больових відчуттів, викликаними нею.

Крім цього, фахівці рекомендують більше вживати в їжу червоний перець. Ця приправа містить капсаїцин, що запускає позитивні хімічні процеси, що рятують від болю в голові. Крім того, в її складі є антиоксиданти, що знімають запалення, повідомляє Слово і Діло.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *