Фахівці назвали продукти, які очищають печінку

Зарубіжні фахівці провели аналіз ряду досліджень на предмет вивчення складових харчового раціону людини. На підставі його результатів дослідники розповіли про продукти, що допомагають виводити токсини і очищати печінку.

Гарбуз

Експерти відзначають, що найбільшої шкоди нормальному функціонуванню печінки у людини завдають вживання смаженої і жирної їжі, а особливо – зловживання алкогольними напоями. Нівелювати шкідливий вплив зазначених складових може включення в щоденний раціон зеленого чаю. Даний напій має відмінні антиоксидантні властивості завдяки великій наявності в ньому катехінів.

Позитивний вплив на стан печінки надає і гарбуз, що надає сечогінний ефект і забезпечує таким чином очищення органу від токсинів. Насиченість пектином яблук робить і цей продукт садівництва ефективним засобом для забезпечення здоров’я печінки.

На думку фахівців, хорошими властивостями для очищення печінки володіють цибуля і часник, що обумовлено вмістом в них аліцину. А вживання броколі і цвітної капусти, зважаючи на забезпечення ними хорошого метаболізму, дозволяє прискорити процес загоєння пошкоджених клітин згаданого людського органу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *