Фахівці назвали продукти, якими шкідливо снідати

Всі знають про важливість і користь першого прийому їжі. Однак, багато людей не надають особливого значення вибору продуктів і снідають чим попало. За словами експертів, деякі страви, які ми їмо з ранку, не тільки не приносять ніякої користі, але і можуть нашкодити здоров’ю.

Локшина швидкого приготування

Лікарі однозначно не рекомендують вживати на сніданок каші і локшину швидкого приготування, оскільки ніяких вітамінів і корисних речовин в них немає. До того ж, в кашах з пакетиків дуже багато цукру, що шкідливо і для фігури, і для здоров’я. Унаслідок великої кількості цукру не варто дозволяти собі з ранку тістечка, торти, цукерки. Якщо хочеться випити чаю з солодощами, краще віддати перевагу зефір або гіркий шоколад.

Фахівці не рекомендують вибирати до сніданку білий хліб, пиріжки і булочки. Їх вживання не тільки шкодить фігурі, але і не приносить почуття насичення. Голод прокинеться знову через 30 хвилин.

Ковбаса і сосиски також не годяться для ранкового прийому їжі. У них багато солі і різних добавок, що негативно впливають на травлення. Якщо хочеться м’яса, дієтологи рекомендують заздалегідь відварити шматочок курячої грудки або індички.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *