Фахівці назвали ефективну рослинну добавку для зниження цукру в крові

Команда вчених провела ряд досліджень, щоб визначити, як рослинні добавки впливають на рівень цукру в крові людини. Фахівці назвали одну з них, яка найбільш ефективна.

Женьшень

Відомо, що високий рівень цукру в крові небезпечний для організму, тому людям слід час від часу відстежувати його. Нещодавно співробітники Університету Торонто провели серію випробувань і з’ясували, що американський женьшень досить дієвий для діабетиків. В експериментах взяли участь добровольці віком від 57 до 71 року з другим типом даної хвороби. Вони були розділені на дві групи: одна кожен день отримувала американський женьшень, а друга – плацебо.

З’ясувалося, що рослинна добавка здатна значно знижувати рівень цукру в крові діабетиків, а саме на 20%. Крім цього, в учасників, які приймають женьшень, за місяць даний показник опустився на 10%.

Вчені рекомендують людям, які страждають на цукровий діабет, щодня вживати 3 грами вищевказаної рослини. Однак можуть бути протипоказання, тому перед цим обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *