Учені знайшли простий спосіб поліпшити роботу мозку

Для поліпшення когнітивних здібностей сьогодні активно застосовується використання харчових добавок, дієт, особливого режиму сну і багато чого іншого. Однак головний акцент сучасними медиками робиться саме на прийомі різних речовин, відомих як ноотропи.

Мозок

Проте багато фахівців сходяться на думці, що це може бути небезпечним для людей, яким ще не виповнилося 36 років. Згідно з новим дослідженням, хорошою альтернативою прийому таких препаратів може стати звичайний спорт, пише Slashgear.

“Ноотропи” відносяться до хімічних речовин, які можуть допомогти поліпшити когнітивні функції мозку, включаючи пам’ять і навчання, за допомогою різних механізмів. Деякі речовини, такі як КБР, можуть працювати, зменшуючи запалення і збільшуючи кровотік в ключових областях мозку, однак інші вимагають додаткових досліджень, щоб підтвердити їх ефективність.

За словами вчених, дорослі у віці від 18 до 35 років можуть поліпшити функцію пам’яті і здатності до навчання вже після одного тренування. Дослідники виявили, що мозок працює набагато активніше протягом двох годин після години вправ. При цьому не обов’язково вимотувати себе в спортзалі, досить звичайної їзди на велосипеді або бігу в парку, але важливо враховувати, що фізична активність низької інтенсивності тут не спрацює.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *