Усі переваги професійної вентиляції для житлових та офісних приміщень

Здоровий мікроклімат у домі або офісі напряму залежить від того, наскільки їх повітряний простір насичений киснем. Чим його більше, тим комфортніше люди почувають себе у приміщеннях, вони краще працюють, повноцінно відпочивають. І добитися усього цього можливо лише за умови, що у кімнатах свіже повітря буде циркулювати постійно. Забезпечити це в повному обсязі здатні професійні вентиляційні установки, що пристосовані для активної експлуатації на протязі усього року.

Вентиляція

Відмінні риси професійних вентиляційних систем

Головною рисою усіх професійних кліматичних систем є те, що вони забезпечують припливно – витяжну вентиляцію з опцією рекуперації тепла. Що це дає? У приміщеннях з таким обладнанням завжди не лише чисте, а й повністю безпечне для здоров’я людей повітря. Досягається це за рахунок того, що увесь повітряний потік проходить через високоякісну систему антибактеріальних фільтрів. Вони ретельно очищують його від пилу, алергенів, бактерій та вірусів, сприяючи створенню у житлових та офісних приміщеннях безпечного з епідеміологічної атмосфери.

При усіх своїх експлуатаційних перевагах сучасна приточна вентиляція ще й працює тихо, особливо якщо встановлена на мінімальні оберти. Власник обладнання може корегувати параметри її функціонування на свій розсуд, в управлінні такі кліматичні системи дуже прості та зрозуміли.

Як монтується у домі чи офісі сучасна вентиляція

На відміну від звичайних кондиціонерів сучасні вентиляційні системи потребують у монтажі індивідуального підходу. При замовленні обладнання спеціалістами приймаються до уваги такі параметри об’єкту:

  • загальна площа приміщень;
  • планування;
  • наявний бюджет.

Розробка проекту, у рамках якого спліт система кондиціонування буде забезпечувати безперебійне постачання у приміщення свіжого та чистого повітря, відбувається кваліфікованими інженерами. Монтажні роботи вважаються завершеними лише після того, як успішно були виконані усі операції по пусконалагодженню. Тому у подальшому експлуатація вентиляційної системи у житлових або офісних приміщеннях відбувається без збоїв, а сам строк її служби вимірюється багатьма роками.

Здається проект з наданням усіх регламентованих документів, у разі необхідності замовники завжди можуть звернутися до виконавців робіт для отримання кваліфікованого технічного обслуговування обладнання, виконання його гарантійного ремонту.

*На правах реклами

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *