Турецькі вчені назвали кращий фрукт для профілактики раку

Кумкват володіє унікальним вітамінно-мінеральним складом і містить флавоноїди, здатні підвищувати стійкість організму до канцерогенів.

кумкват

Турецькі лікарі назвали виданню Sabah фрукт, який найкраще підходить для профілактики раку. Це кумкват, який ще називають «золотий апельсин» або «декоративний мандарин». В Україні цей фрукт в основному продається в консервованому вигляді, але вчені запевняють — варення і цукати з кумквата теж принесуть користь, хоча і не таку, як свіжий фрукт.

Як відзначили фахівці, з усіх цитрусових саме кумкват найбільш ефективний в профілактиці раку і може навіть уповільнити його розвиток. Вже є дослідження, які говорять про здатність вітаміну С, який є найсильнішим антиоксидантом, заважати розвитку раку. Кумкват містить і інші антиоксиданти-флавоноїди, які підвищують стійкість організму до канцерогенів.

Крім того, в цьому крихітному фрукті величезна кількість кальцію — він сприяє зміцненню кісток, покращує стан шкіри і допомагає позбутися від пігментних плям. Але і це ще не все — кумкват корисний для травлення, він не тільки допоможе розігнати метаболізм, але і ефективно очистити кишечник. Ефірні масла, яких особливо багато в шкірці, допоможуть впоратися з симптомами застуди і зміцнити імунітет.

Їсти кумкват рекомендується разом зі шкіркою. Заготовлювати його найкраще в сушеному вигляді, а також можна варити джеми і варення. Хоча частина поживних речовин при термічній обробці губляться, таке варення все одно буде корисним, а за своїми властивостями найближче до варення з малини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *