Три продукти, які ніколи не можна купувати

На прилавках магазинів можна зустріти найрізноманітніші товари, проте далеко не всі з них можна вживати. Йдеться про небезпечні продукти, які можуть бути неправильно виготовлені. Вони можуть привести до проблем зі здоров’ям і навіть спричинити летальний результат.

В магазині

Дослідники попереджають про небезпеку оселедця в пластикових упаковках. Щоб риба довго зберігалася в пластиці і не вступала з ним в реакцію в олію додають небезпечну добавку уротропін, яку отримують з реакції формальдегіду на аміак.

Те ж саме роблять і виробники малосоленої ікри. Незважаючи на те, що ікра може продаватися в залізних банках, туди все одно додають уротропін, оскільки сам продукт дуже швидко псується, а небезпечна добавка дозволяє хоч трохи збільшити термін придатності цього не дешевого продукту.

Дієтологи вже давно б’ють на сполох через олію виготовлену з трансжирів. Вживання трансжирів ні до чого доброго не призведе, а тільки спровокує проблеми зі здоров’ям. Примітно, що визначити натуральне масло і масло з трансжирів можна за одну секунду. Потрібно просто звернути увагу на рівень його жирності. Натуральне масло має жирність не менше 82,5%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *