Три продукти, які жінкам варто включити в свою дієту

Є кілька факторів ризику, які роблять жінок більш вразливими до певних захворювань у порівнянні з чоловіками. Однак у багатьох випадках профілактика – ключ до здоров’я. Для цього важливо дотримуватися здорової дієти. Включення в неї цих п’яти продуктів допоможе поліпшити здоров’я.

Користь цільнозернових круп

Грецький йогурт

Йогурт – відмінне джерело кальцію. У ньому, крім цього, є пробіотики, які допомагають поліпшити імунітет. Однак віддавайте перевагу йогурту без добавок. У грецькому варіанті міститься в два рази більше білка, в порівнянні зі звичайним.

Яйця

Жовтки яєць – це джерело поживних речовин, в тому числі холіну, що зв’язується зі зниженням ризик раку молочної залози. Одне велике яйце забезпечить 27% від норми холіну, поряд з антиоксидантами і білком.

Бобові

Бобові – прекрасний вибір, адже в одній чашці готового продукту міститься до 17 Грамом клітковини. Крім цього, в них присутня велика кількість білка, калій, кальцій і магній. Дослідження показали, що бобові допомагають знизити ризик серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу, гіпертонії та раку молочної залози та товстої кишки.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *