Три продукти, на які варто звернути увагу жінкам після 40 років

Рубіж в сорок років – це не тільки кількість свічок на торті. З організмом починають відбуватися певні зміни, зокрема, доводиться краще стежити за метаболізмом, м’язовою масою, гормональним балансом, настроєм і вагою, оскільки вік – фактор ризику певних захворювань.

квашена капуста

Крім активного способу життя допомогти в збереженні здоров’я може правильне харчування. Жінкам після сорока рекомендують включити в раціон зазначені нижче продукти.

Риба

Лосось і інша жирна риба багата омега-3 і пісним білком. Незважаючи на велику кількість жиру, лосось допомагає надовго зберегти відчуття ситості, що знижує загальне споживання калорій. Крім цього, омега-3 позитивно позначається на шкірі.

Квашена капуста

Квашена капуста популярна на території пострадянського простору, а також в азіатських країнах. Це не дивно, адже в ній містяться пробіотики, які покращують здоров’я кишечника.

Гіркий шоколад

Багатьом подобається балувати себе солодощами. Але звичайні тістечка і печиво краще замінити на гіркий шоколад. У ньому багато флавонолів, які захищають серце, знижують ризик діабету і знижують кров’яний тиск.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *