Три продукти для виведення нікотину з організму

Все більше людей починають відмовлятися від куріння. Вони очікують, що відразу ж випробують полегшення на наступний день після відмови від шкідливої звички. Однак повне виведення нікотину з організму займає тривалий час. А говорити про поліпшення самопочуття можна буде тільки після повного виведення цієї шкідливої речовини. Ми розповімо про три продукти харчування, які допоможуть швидше позбутися від згубного впливу нікотину.

Ківі

Один з найпростіших способів швидше вивести нікотин з організму – прискорити обмін речовин. У цьому можуть допомогти цитрусові, багаті вітаміном С. Кров починає швидше вимивати шкідливі речовини з тканин.

Другий продукт допоможе не тільки в боротьбі з нікотином, а ще й перемогти так званий “кашель курця”. Ківі, багатий магнієм, благотворно впливає на легені, полегшуючи дихання.

Морква є одним з найефективніших овочів в питанні виведення токсинів з організму. Її вживання сприяє поліпшенню стану шкіри, позбавлення від стресу і загального поліпшення самопочуття. Все це досягається завдяки вітамінам В, С І К, А також провітаміну А.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *